PL EN DE

O firmie

Producent teflonu Producent PTFE Fabryka 4flon teflon PTFE

4flon jest liderem na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych

Marka 4flon powstała w 2017 roku, jako kontynuacja rozwoju działalności firmy Dipol Plastic Technology. Od początku działalności 4flon specjalizuje się w produkcji elementów z PTFE dla przemysłu.

4flon jako część Dipol Plastic Technology jest objęta procedurami zapewniającymi wysoką jakość produkowanych elementów PTFE. Technologia stosowana przy produkcji jest innowacyjna na skalę europejską.

Produkujemy dla każdej branży

Wykorzystując właściwości PTFE, jesteśmy w stanie wyprodukować dowolny półprodukt i produkt dla każdej branży, a w szczególności swoją ofertę kierujemy dla:

Lotnictwo

Pomagamy wznieść się w przestworza.

Motoryzacja

Rozwiązania dla każdego auta.

Sprzęt AGD

Produkty dla małego i dużego sprzętu.

Elektronika

Półprodukty dla najmniejszych urządzeń.

Elektrotechnika

Dbamy o bezpieczne sieci energetyczne.

Barwienie PTFE

Utrzymanie ruchu i przemysł maszynowy

Zapewniamy płynność ruchu.

Innowacyjność na skalę europejską

Wysoka jakość produktów i profesjonalna obsługa klienta jest domeną naszej działalności. Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom klientów, poczyniliśmy odważne inwestycje rozbudowując fabrykę, unowocześniając park maszynowy oraz wprowadzając najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne nadzorujące procesy produkcyjne.

Dodatkowym czynnikiem wyróżniającym nas w branży przetwórstwa termoplastycznego jest fakt, że nasza fabryka jako jedyna na terenie Europy posiada możliwość barwienia i stabilizacji wymiarowej PTFE - jest to nasza autorska technologia 4flon.

Celem naszej pracy jest pełne zadowolenie Klienta. Podstawą do tego są produkty wysokiej jakości, terminy realizacji oraz indywidualne podejście do każdego postawionego problemu.

Od początku rozpoczęcia produkcji 4flon eksportuje znaczną część swoich wyrobów do krajów na całym świecie, głównie na bardzo wymagające rynki Europy Zachodniej jakimi są: Francja, Anglia, Szwecja, Niemcy czy Holandia.

Producent teflonu Producent PTFE Fabryka 4flon teflon PTFE

Strategia rozwoju

Jasno sprecyzowane cele są kluczem do rozwoju naszej fabryki.

Szczegóły

Nasza odpowiedzialność

Dbamy o harmonijne współistnienie ze środowiskiem naturalnym.

Szczegóły

Etyka działania

Etyka jaką kierujemy się w 4flon, pozwala codziennie cieszyć się nam z osiąganego sukcesu.

Szczegóły
Zamknij