PL EN DE

strategia rozwoju

Producent teflonu Producent PTFE Strategia rozwoju teflon PTFE

Stały rozwój to podstawa sukcesu

Długofalowe plany i dynamiczne przemiany, pozwoliły osiągnąć naszej firmie stabilną pozycję na rynku przetwórstwa tworzyw plastycznych w Europie. Jasno sprecyzowane cele są kluczem do sukcesywnego rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

Kładziemy nacisk na jakość oferowanych przez nas usług oraz jakość własną. 4flon jako jedyna firma na terenie Europy posiada możliwość barwienia i stabilizacji wymiarowej PTFE. Technologia stosowana w procesie produkcji jest innowacyjna na skalę europejską, co zapewnia nam przewagę nad konkurentami.

Nasza misja

Misją 4flon jest dostarczanie usług o wysokiej jakości oraz zapewnieniu klientom specjalistycznego wsparcia.

4flon cały czas inwestuje w fabrykę, unowocześniając park maszynowy i wprowadzając najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują kompleksową obsługę. Oferujemy pełne wsparcie - profesjonalnie doradzimy w kwestiach technicznych, na każdym etapie projektu. Zapewniamy realizację od pomysłu do gotowego produktu.

Producent teflonu Producent PTFE Strategia działania teflon PTFE
Technologia 4flon

Technologia 4flon

Poznaj możliwości technologii stojącej za naszymi wyrobami z politetrafluoroetylenu - zapoznaj się z naszym pełnym procesem produkcji!

Szczegóły
Technologia 4flon

Produkcja PTFE

Nowoczesna fabryka położona w południowo-wschodniej Polsce z odpowiednim zapleczem logistycznym jak i technologicznym.

Szczegóły
Zamknij